نصب و راه اندازی VRF

نصب و راه اندازی VRF

یکی از بهترین دستگاه های حال حاضر برای داشتن دمایی مطبوع در هر مکان، vrf است. این دستگاه ها با داشتن امکاناتی متنوع، می‌تواند نیاز های شما را به راحتی برطرف کند. در این مقاله قصد داریم، vrf ها را بشناسیم، بررسی کنیم و ببینیم که آیا برای ما مناسب و به صرفه به حساب می‌آید یا خیر. با عصر خدمات همراه باشید تا بهترین خدمات را داشته باشید.

Vrf چیست؟

Vrf مخفف عبارت variable flow refrigerant به معنی جریان متغیر مبرد است. این دستگاه ها، به اسپیلت مرکزی(اسپیلیپ بدون کانال) است. دو بخش داخلی و خارجی دارد که به وسیله یک لوله مسی داخل مبرد، به یکدیگر متصل هستند. سطح کیفی این دستگاه ها، با خلوص لوله مسی سنجیده می‌شود.

این دستگاه ها هنوز شهرت کافی را پیدا نکرده اند اما نکته این است که به دلیل تکنولوژی خاص و به روز این دستگاه، در زمره بهترین دستگاه های حال حاضر بازار برای گرمایش یا سرمایش به کار گرفته می‌شوند.

نصب VRF
VRF چیست؟

Vrf چگونه کار می‌کند؟ آشنایی با مزایای آن

این مدل سیستم ها، پایین ترین میزان مصرف انرژی را نسبت به کارایی خود دارند. با طبیعت سازگار بوده و به آب نیاز ندارند. نیاز به داشتن نیروی انسانی برای رسیدگی و یا موتور خانه خاص ندارند. همه این مزایا در vrf وجود دارد. در واقع خیال شما از داشتن یک محیط با دمای بسیار مناسب راحت خواهد بود.

Vrf برای چه مکان هایی مناسب است؟

این دستگاه ها، برای مکان هایی که نیازمند به سرمایش در یک مکان مشخص نیاز دارند، بسیار مناسب است. همچنین، برای مکان هایی که نیازمند امنیت بالایی هستند، بسیار مناسب است. این مقوله به این دلیل است که خطرات جانبی  vrf بسیار پایین است. بیمارستان ها و مراکز درمانی هم به دلیل نیازمند بودن به یک دمای مشخص و همچنین، تنظیمات دستی توسط اپراتور، به این دستگاه ها نیازمند هستند.

تفاوت vrf و vrv

این دو دستگاه، هیچ گونه تفاوتی ندارند و تنها دلیل تفاوت، این است که در برخی کشور ها به vrv و در برخی کشور های دیگر به vrf معروف هستند. این دستگاه ها در کشور هایی نظیر ژاپن vrv شناخته می‌شوند.

مزایای vrf نسبت به رقیبان خود

دستگاه های vrf به دلایل مختلف و متنوعی، بسیار به صرفه به حساب می‌آیند. بهتر است با مزایای آن آشنا شویم  و برخی از آن ها را بررسی کنیم تا با اطمینان خاطر تصمیم گیری کنیم.

 1. آسایش حرارتی
 2. هزینه برق مجزا
 3. استفاده از تکنولوژی اینورتر
 4. انعطاف پذیری در طراحی
 5. راحتی در نصب
 6. راندمان بهتر انرژی
 7. بی صدا بودن دستگاه
VRF

این مزایا، از ساده ترین مزایایی هستند که شما با داشتن دستگاه های vrf به دست خواهید آورد. بهتر است برخی از این مزایا را با یکدیگر بررسی کرده و تصمیمی درست بگیریم.

آسایش حرارتی

در واقع مهم ترین قابلیت دستگاه های vrf این است که شما به راحتی می‌توانید متناسب با دما و فضای حال حاضر، حرارت را مشخص کنید. این قابلیت، دست شما را برای ساخت هر مدل دمایی آزاد می‌گذارد تا به راحتی بتوانید به سیستم تهویه دلخواه خود برسید.

هزینه برق مجزا

به دلیل وجود چندین فن کویل به یک یونیت خارجی در این سیستم به صورت جداگانه انجام می‌شود. شما می‌توانید با نصب یک یونیت و اتصال آن به چندین فن کویل، مصرف انرژی را به صورت جداگانه بررسی و مدیریت کنید. این مقوله در مدیریت هزینه ها نیز بسیار تاثیر گذار است.

انعطاف پذیری در طراحی

زمانی که یک یونیت نصب می‌گردد، حداقل 48 دستگاه با ظرفیت های مخلتف به آن متصل می‌گردند. این امر هم در هزینه های شما صرفه جویی خواهد کرد و هم شما را در نصب و راه اندازی راحت خواهد ساخت.

همه این امکانات، به راحتی از طریق vrf تامین می‌شود. حال بهتر است به سراغ متخصص ترین تیم حال حاضر ایران برای خرید دستگاه vtf خود بروید.

عصر خدمات، اولین و آخرین خرید شما

شاید برایتان جالب باشد اما عصر خدمات اولین و آخرین خرید شما خواهد بود. شما زمانی که vrf خود را از عصر خدمات تهیه می‌کنید، دیگر نیاز به خرید دوباره نخواهید داشت و همین اولین خرید شما، آخرین خریدتان خواهد بود. این مجموعه که سابقه 10 ساله دارد، به قدری به مشتری های خود اهمیت داده است که تا به حال مشتری ناراضی نداشته است. شما می‌توانید دستگاه های vrf خود را از عصر خدمات خریداری کرده و بهترین ها را تجربه کنید.

این مجموعه با داشتن امکانات مختلف، آماده است تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

عصر خدمات، امکانات خاصی دارد که بهتر است با آن ها آشنا شوید و بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.

از اولین و مهم ترین خدمات عصر خدمات، ضمانت پس از فروش است. شاید با خود بگویید که همه شرکت های خدماتی، ضمانت پس از فروش یا اصطلاحا گارانتی دارند. نکته این است که زمانی که شما به صورت کامل و صد در صدی از محصول خود رضایت داشتید می‌توانید اقدام به پرداخت هزینه کنید و همچنین ضمانت شما از آن تاریخ شروع می‌گردد. ضمانتی که شما از طرف عصر خدمات خواهید داشت، 6 ماه خواهد بود.

تمام نیرو ها در عصر خدمات به صورت کامل به کار خود مسلط هستند. شرط همکاری عصر خدمات با نیرو هایش، داشتن مدرک فنی و حرفه ای است. همچنین تجربه ایی که این افراد با خود دارند، کار شما را بسیار راحت خواهد ساخت.

همچنین، هنگامی که نصب، تعمیر و یا تعویضی از سوی عصر خدمات داشته باشید، رسید رسمی از سوی اتحادیه دریافت خواهید کرد که برای شما در حکم یک تایید رسمی کار عصر خدمات خواهد بود.

VRF های نصب شده

با عصر خدمات، اولین و آخرین خدمات را خواهید داشت

عصر خدمات، با داشتن امکانات مختلف آماده است تا بهترین را برای شما رقم بزند. همچنین شما با داشتن دستگاه vrf  به راحتی می‌توانید زندگی راحت تری داشته باشید. حال تصمیم با شما است که vrf را در کنار بهترین شرکت در زمینه سرمایش و گرمایش داشته باشید یا خیر.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی عصر خدمات مراجعه کنید.

مشترک شدن در به روز رسانی!

  سبد خرید (0 مورد)

  No products in the cart.